[breadcrumb]

Campanie promotionala Tiriac Leasing – Hyundai Auto Romania

1. Produs Asset pentru dealerii din reteaua Hyundai

Bunuri acceptate Autoturisme Hyundai, noi
Valoare maxima achizitie: 33,750 EUR + TVA. A doua finantare pe asset se poate acorda dupa 6 luni de la data primului contract.
Pret achizitie Maxim 45.000 EUR (exclusiv TVA) per autovehicul
Clienti eligibili Persoane juridice si persoane fizice autorizate cu min. 1 an de activitate si datorii la stat de max 1000 RON dar nu mai mult de 1% din cifra de afaceri.
Avans minim 15% pentru pret de achizitie ≤ 27.000 EUR
20% pentru pret de achizitie >27.000 EUR
Valoare reziduala 100 EUR sau 20%
Perioada leasing Maxim 60 luni
Furnizori acceptati Dealeri autorizati ai retelei Hyundai Auto Romania
Destinatie autovehicul Nu se vor finanta pe asset autovehicule cu destinatia: scoala de soferi, rent a car, taximetrie, sale and lease back si finantare de stoc
Asigurare CASCO Obligatoriu emisa de Tiriac Leasing la valoarea DDP.
Poate fi inclusa sau exclusa din rata de leasing
Asigurare RCA Obligatoriu emisa de Tiriac Leasing
Termen raspuns dosar Maxim 24 h

2. Dobanda promotionala:

Dobanda variabila, calculata in functie de indicele EURIBOR 3M: 4.99% (Eur 3m + marja).

3. 6 luni CASCO gratuit

prin Groupama, promotie valabila pentru auto noi, cu an de fabricatie 2016 sau 2017, indiferent de perioada contractuala, cu urmatoarele cote:

Cote autovehicule Promotie/Perioada contractuluide leasing 12 luni 24 luni 36 luni-60 luni
Utilizatori autoturisme PF,PJ cu SA <= 50.000 Eur 8.4% 5.6% 4%

4. 3 revizii gratuite

In limita a 2 ani de la data achizitiei autovehiculului, efectuate in unitatea service a distribuitorului care a comercializat autovehiculul. Cele 3 revizii gratuite se acord si in cazul flotelor de max. 15 autoturisme. In cazul distribuitorilor care nu detin propria unitate service autorizata Hyundai, reviziile trebuie efectuate intr-o unitate service autorizata cu care distribuitorula incheiat in prealabil un acord. Oferta disponibila pentru intreaga gama de autovehicule marca Hyundai.

Persoane de contact:

Bucuresti Costin Ivan – 0741333605 – costin.ivan@tiriacleasing.ro
Mihaela Gavrilescu – 0741333639 – mihaela.gavrilescu@tiriacleasing.ro
Dolj, Valcea, Teleorman, Dambovita* Gabriel Antonescu – 0746015108 – gabriel.antonescu@tiriacleasing.ro
Craiova Gabriela Valcu – 0741333980 – gabriela.valcu@tiriacleasing.ro
Cluj Rodica Bunea – 0741333636 – rodica.bunea@tiriacleasing.ro
Constanta Octavian Parvu – 0741333982 – octavian.parvu@tiriacleasing.ro
Brasov Alexandra Mocanu – 0741333612 – Alexandra.Mocanu@tiriacleasing.ro
Timisoara Alina Porav – 0741333638 – Alina.porav@tiriacleasing.ro
Iasi Adrian Vieru – 0758244992 – Adrian.vieru@tiriacleasing.ro
Bacau Mihaela Guceanu – 0741333063 – Mihaela.Guceanu@tiriacleasing.ro
Sibiu Marius Popescu – 0749033508 – Marius.Popescu@tiriacleasing.ro

Oferta valabila in perioada 01 Ianuarie – 31 Martie 2017, pentru intreaga gama de autovehicule noi marca Hyundai, in limita stocului disponibil.

Termene si conditii – produs disponibil in reteaua distribuitorilor autorizati Hyundai Auto Romania.

Produsul se adreseaza finantarilor acordate persoanelor juridice, persoanelor fizice, cat si persoanelor fizice autorizate.

Informatii suplimentare pot fi accesate prin cel mai apropiat distribuitor al retelei Hyundai Auto Romania sau contactand reprezentantii Tiriac Leasing.